آگهی های ویژه

 

 خدمات و سرویس ها

گالری آیکون  نمادخانه   ثبت نماد
سرویس رایگان استادیار ثبت نام  گالری سورس کد
تالارهای علمی  ارسال مقاله  کاریابی 
جستجوی شرکتهای انفورماتیک متخصصین  ثبت آگهی استخدام
جویای کار جستجوی اعضای سایت مقالات
گالری نرم افزارها

توجه: تمامی سرویس ها بصورت رایگان می باشد

ایجاد باشگاه IT: شما می توانید برای خود یک باشگاه IT ایجاد نموده و از امکانات آن استفاده نمائید. امکانات این باشگاهها به شرح زیر می باشد:

  • دعوت دوستان و اضافه کردن آن به لیست دوستان خود
  • قرار دادن عکس در گالری عکس شخصی خود
  • ارسال پیغام و دریافت پیغام به دوستان خود و دیگر اعضای سایت جهت تبادل اطلاعات تخصصی
  • ایجاد تالار گفتگو جهت باشگاه خود
  • و دیگر امکانات ...
متخصصین:در اين بخش متخصصين، سابقه کاري خود را ثبت کرده اند. شما صاحبان کار مي توانيد با جستجو در متخصصين، نيروي انساني مورد نظر خود را يافته و براي آنها پيغام ارسال نمائيد. متخصصین گرامی؛ با پر کردن فرم سوابق کاري خود، مشخصات کامل خود را به ديگران، از جمله صاحبان مشاغل و جويندگان نيروي انساني، ارائه کنيد. و اجازه دهيد ديگران با داشتن اطلاعات کامل شغلي شما، با شما تماس بگيرند. مبادله اين اطلاعات بين شما و ديگر اعضا، امکان همکاري هاي مفيد ميان تمام اعضا را افزايش ميدهد

گالری آیکون: در این بخش لیستی از آیکونهای زیبا وجود دارد که بصورت دسته بندی شده در سایت قرار گرفته شده است.

لوگوستان(LogoLand): در این طریق این بخش می توانید با محصولات و سایتهای مختلف آشنا شوید و همچنین می توانید لوگوی سایت و یا محصولات خود را در معرض دید عموم قرار دهید.

گالری سورس کد: در این بخش شما می توانید سورس کد و مقالات در موضوعات مختلف را جستجو کنید و Download نمائید.

جستجوی شرکتهای انفورماتیک: قابل توجه مدیران شرکتها و یا سازمانها شما می توانید برای معرفی شرکت خود، اطالاعات آنها در سایت وارد نمائید تا در دسترس عموم قرار گیرد.

ثبت لوگو: در این بخش شما می توانید لوگو سایت و یا محصولات خود را برای عموم به نمایش قرار دهید. همچنین از طریق این بخش می توانید لیست لوگوهای ثبت شده خود را مشاهده نموده اضافه و حذف نمائید و همچنین می توانید از آمار تعداد بازدیدکننده لوگو، کلیک و یا لیست آخرین بازدید کنندگان و کلیک کنندگان را مشاهده نمائید. 

کاریابی: در این بخش آگهی استخدام بسیاری ثبت گردیده است و افراد جویای کار می توانید براحتی فرضت شغلی مناسبی بیابند.

ثبت آگهی استخدام: قابل توجه کسانی که به دنبال نیروی انسانی متخصص می باشید. بصورت رایگان آگهی استخدام را وارد سایت نمائید تا افراد جویای کار از طریق بخش کاریابی با شما تماس بگیرند. همچنین شما می توانید از طریق این بخش لیست آگهییهای ثبت شده خود را مشاهده نموده اضافه، تمدید، حذف و یا ویرایش نمائید.