سوابق کاری و تحصیلی سید امید علی طاهری اعظم   

سوابق شغلی
  مدیر امور ستاد
شرکت/سازمان: شرکت تامکو
از تاریخ: تير 1390     تا تاریخ: تا کنون
کشور: ایران  شهر: مبارکه در استان اصفهان
توضیحات: از تیر ماه سال جاری تا کنون مدیر امور ستاد شرکت تامکو ( تامین ماشین آلات ساختمانی و نصب ) می باشم . دوره آموزشی طی شده در این مدت آشنائی با قانون تجارت توسط شرکت مهندسی هرمس صنعت می باشد
  مدیر نمایندگی
شرکت/سازمان: نمایندگی ایران خودرو کد 2069
از تاریخ: شهريور 1389     تا تاریخ: تير 1390
کشور: ایران  شهر: اصفهان
توضیحات: از شهریور ماه 89 سال تا پایان خرداد سال جاری مسئولیت مدیریت نمایندگی 2069 ایران خودرو اصفهان بعهده اینجانب بود. دوره های آموزشی طی شده در این مدت عبارتند از مدیریت و توسعه منابع انسانی – نظام آراستگی – مدیریت بهره وری – انبار داری
  مسئول ارتقای رتبه
شرکت/سازمان: نمایندگی ایارن خودرو کد 2060
از تاریخ: ارديبهشت 1389     تا تاریخ: تير 1389
کشور: ایران  شهر: اصفهان
توضیحات: در سال 89 به مدت 2 ماه ( اردیبهشت و خرداد ) در نمایندگی 2060 ایران خودرو اصفهان مسئول ارتقای رتبه مربوط ارزیابی وزارت صنایع در سال 89 بودم ( سال 88 این نمایندگی دارای رتبه 3 بود و در سال 89 به رتبه 2 ارتقا یافت )
  مسئول آزمایشگاه
شرکت/سازمان: شرکت بتن آماده هنزا
از تاریخ: شهريور 1386     تا تاریخ: اسفند 1388
کشور: ایران  شهر: شهر صنعتی البرز در استان قزوین
توضیحات: مسئول آزمایشگاه شرکت بتن آماده هنزا در استان قزوین ( تولید کننده بتن آماده استاندارد و دارنده مقام چهارم کیفیت در سال 1386 ) از شهریور 1386 تا پایان سال 1388 . فعالیتهای انجام شده در طی این مدت عبارتند از : تحقیق بر روی بتن و خواص آن و اخذ استاندارد رده مقاومتی C50 برای بتن آماده برای اولین بار در سطح استان قزوین – تجهیز و استاندارد نمودن آزمایشگاه – نگارش نرم افزار کامپیوتری طرح اختلاط بتن آماده بر اساس آئین نامه ACI – 211 آمریکا . در این خصوص مقرر شد که در روز 16 مهر ماه سال 88 ( روز ملی بتن ) این نرم افزار در همایش سالانه انجمن بتن ایران ارائه گردد
  مدیر کنترل کیفیت
شرکت/سازمان: شرکت ایران شیر - سازنده شیر آلات صنایع گاز سوز
از تاریخ: خرداد 1382     تا تاریخ: شهريور 1386
کشور: ایران  شهر: صنعتی البرز در استان قزوین
توضیحات: مدیر کنترل کیفیت شرکت ایران شیر ( سازنده انواع شیر آلات صنایع گازسوز ) از خرداد 1382 تا شهریور 1386 . دوره های آموزشی طی شده در این مدت عبارتند از مهندسی ارزش – شیر کنترلهای گازی چند کاره – مدیریت زمان – نظام آراستگی و فعالیتهای انجام شده عبارتند از استقرار سیستم خودکنترلی در تمام خطوط تولید و استقرار سیستم کنترل کیفیت آماری در واحد کنترل کیفیت که منجر به کاهش قابل ملاحظه ظایعات گردید و در این خصوص مورد تشویق مالی و کتبی مدیریت عامل قرار گرفتم - تجهیز آزمایشگاه تست و بازرسی شرکت مطابق با آخرین معیارهای علمی و استاندارد – عضو کمیته بازنگری موسسه استاندارد کرج در بازنگری استاندارد ملی شیرهای گازی Ball valve . با توجه به اقدامات انحام گرفته در زمینه کیفیت و حمایت مسئولین محترم شرکت ، شرکت ایران شیر در سال 84 موفق به کسب افتخار واحد نمونه کیفی در سطح کشور گردید
  رئیس کنترل کیفیت
شرکت/سازمان: شرکت کنتور سازی ایران
از تاریخ: مهر 1373     تا تاریخ: فروردين 1382
کشور: ایران  شهر: شهر صنعتی البرز در استان قزوین
توضیحات: رئیس کنترل کیفیت شرکت کنتور سازی ایران ( سازنده انواع کنتورهای برق ) از مهر ماه 1373 تا فروردین 1382 . دوره های آموزشی طی شده در این مدت عبارتند از : کنترل کیفیت آماری توسط سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران – الزامات سیستم مدیریت کیفیت iso 9000 - ممیزی سیستم مدیریت کیفیت ISO 9000 – شناخت مواد . فعالیتهای انجام شده عبارتند از : استقرار سیستم خودکنترلی در تمام خط تولید – برگزاری دوره های آموزشی روشهای اندازه گیری و کنترل کیفیت – مدیریت پروژه مجموعه شمارنده و گیربکس کنتور آب مدل سنجاب 3 شرکت آبفر – کاهش ضایعات خطوط تولید با مطالعات و طرحهای محتلف آماری – ارائه مختلف طرحهای نظام مشارکت در خصوص ارتقای کیفی و کاهش ارزبری محصولات ( در این خصوص لازم به توضیح است که یکی از طرحهای ارائه شده توسط اینجانب در سال 78 سالانه حدود 300 میلیون تومان صرفه جوئی اقتصادی کاهش ارزبری محصولات شرکت را بدنبال داشت و بهمین علت از سوی مدیریت عامل وقت شرکت یک دستگاه اتومبیل پراید به اینجانب جایزه داده شد )
تاریخ شروعتاریخ پایانعنوان مدرکموضوعدانشگاهنمرهشهرکشور

مقدماتی
- مکالمه ساده و درک نوشته ها
معلومات کاری- توان استفاده از زبان برای موارد کاری و خواندن متنها
روان- توان خواندن و نوشتن و صحبت روان بدون اشتباه
محلی- زبان مادری

با سلام و احترام

اینجانب سید امید علی طاهری اعظم متولد سال 1348 دارای مدرک کارشناسی در رشته فیزیک کاربردی از دانشگاه صنعتی اصفهان دارای سوابق کاری بشرح و ترتیب زیر هستم :

1 رئیس کنترل کیفیت شرکت کنتور سازی ایران ( سازنده انواع کنتورهای برق ) از مهر ماه 1373 تا فروردین 1382 . دوره های آموزشی طی شده در این مدت عبارتند از : کنترل کیفیت آماری توسط سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران الزامات سیستم مدیریت کیفیت iso 9000 - ممیزی سیستم مدیریت کیفیت ISO 9000 شناخت مواد .

فعالیتهای انجام شده عبارتند از : استقرار سیستم خودکنترلی در تمام خط تولید برگزاری دوره های آموزشی روشهای اندازه گیری و کنترل کیفیت مدیریت پروژه مجموعه شمارنده و گیربکس کنتور آب مدل سنجاب 3 شرکت آبفر کاهش ضایعات خطوط تولید با مطالعات و طرحهای محتلف آماری ارائه مختلف طرحهای نظام مشارکت در خصوص ارتقای کیفی و کاهش ارزبری محصولات ( در این خصوص لازم به توضیح است که یکی از طرحهای ارائه شده توسط اینجانب در سال 78 سالانه حدود 300 میلیون تومان صرفه جوئی اقتصادی کاهش ارزبری محصولات شرکت را بدنبال داشت و بهمین علت از سوی مدیریت عامل وقت شرکت یک دستگاه اتومبیل پراید به اینجانب جایزه داده شد )

2 مدیر کنترل کیفیت شرکت ایران شیر ( سازنده انواع شیر آلات صنایع گازسوز ) از خرداد 1382 تا شهریور 1386 . دوره های آموزشی طی شده در این مدت عبارتند از مهندسی ارزش شیر کنترلهای گازی چند کاره مدیریت زمان نظام آراستگی و فعالیتهای انجام شده عبارتند از استقرار سیستم خودکنترلی در تمام خطوط تولید و استقرار سیستم کنترل کیفیت آماری در واحد کنترل کیفیت که  منجر به کاهش قابل ملاحظه ظایعات گردید و در این خصوص مورد تشویق مالی و کتبی مدیریت عامل قرار گرفتم  - تجهیز آزمایشگاه تست و بازرسی شرکت مطابق با آخرین معیارهای علمی و استاندارد عضو کمیته بازنگری موسسه استاندارد کرج در بازنگری استاندارد ملی شیرهای گازی Ball valve .

با توجه به اقدامات انحام گرفته در زمینه کیفیت و حمایت مسئولین محترم شرکت ، شرکت ایران شیر در سال 84 موفق به کسب افتخار واحد نمونه کیفی در سطح کشور گردید .

3 مسئول آزمایشگاه شرکت بتن آماده هنزا در استان قزوین ( تولید کننده بتن آماده استاندارد و دارنده مقام چهارم کیفیت در سال 1386 ) از شهریور 1386 تا پایان سال 1388 . فعالیتهای انجام شده در طی این مدت عبارتند از : تحقیق بر روی بتن و خواص آن و اخذ استاندارد رده مقاومتی C50 برای بتن آماده برای اولین بار در سطح استان قزوین تجهیز و استاندارد نمودن آزمایشگاه نگارش نرم افزار کامپیوتری طرح اختلاط بتن آماده بر اساس آئین نامه ACI – 211 آمریکا . در این خصوص مقرر شد که در روز 16 مهر ماه سال 88 ( روز ملی بتن ) این نرم افزار در همایش سالانه انجمن بتن ایران ارائه گردد .

4 در سال 89 به مدت 2 ماه ( اردیبهشت و خرداد ) در نمایندگی 2060 ایران خودرو اصفهان مسئول ارتقای رتبه مربوط ارزیابی وزارت صنایع در سال 89 بودم ( سال 88 این نمایندگی دارای رتبه 3 بود و در سال 89 به رتبه 2 ارتقا یافت ) و از شهریور ماه 89 سال تا پایان خرداد سال جاری مسئولیت مدیریت نمایندگی 2069 ایران خودرو اصفهان بعهده اینجانب بود. دوره های آموزشی طی شده در این مدت عبارتند از مدیریت و توسعه منابع انسانی نظام آراستگی مدیریت بهره وری انبار داری .

5 از تیر ماه سال جاری تا کنون مدیر امور ستاد شرکت تامکو ( تامین ماشین آلات ساختمانی و نصب ) می باشم . دوره آموزشی طی شده در این مدت آشنائی با قانون تجارت توسط شرکت مهندسی هرمس صنعت می باشد .