کارگروههای من
 

  کاملترین رزومه ها                 

علی اکبر آبادیه
مکانیک
وحید محرابی
 فوق لیسانس - مهندسی نرم افزار

برنامه نويس
امیر کا 20
 لیسانس - مهندسی فناوری اطلاعات - برنامه نویسی تحت وب

برنامه نويس
احسان پوررضایی
 فوق دیپلم - نرم افزار

کارشناس شبکه
محمد محسن افشاری فر
 فوق لیسانس - مهندسی سخت افزار

کارشناس شبکه
رضا علیمددی
مدير پروژه
مهندس یاشار اسمعیل دخت
 لیسانس - فناوری اطلاعات گرایش امنیت

کارشناس شبکه
محمود پارسایی
مدیریت، مالی و بازرگانی
محسن شیرعلی
 دیپلم - علوم انسانی- اقتصاد

تربیت بدنی و علوم ورزشی

 سوابق کاری و تحصیلی علی اکبر آبادیه   

سوابق شغلی
  مدیر دهکده ساحلی چی چست ارومیه
شرکت/سازمان: شهرداری ارومیه
از تاریخ: خرداد 1399     تا تاریخ: تا کنون
کشور: ایران  شهر: ارومیه

  مدیرعامل دهکده توریستی چیچست
شرکت/سازمان: شهرداری
از تاریخ: خرداد 1397     تا تاریخ: فروردين 1398
کشور: ایران  شهر: ارومیه
توضیحات: مدیرعامل مجموعه گردشگری چیچست ارومیه در کنار دریاچه ارومیه شامل هتل - سوییت - شهربازی مدرن - بزرگترین پیست ماشین سواری کارتینگ بطول یک کیلومتر - آمفی تیاتر 1500 نفره روباز - آبشار صخره ای -
  مدیر فروشگاه
شرکت/سازمان: عطر نارنج
از تاریخ: دي 1395     تا تاریخ: تا کنون
کشور: ایران  شهر: ارومیه
توضیحات: تنها نمایندگی بهترین برند عطر دنیا (پالوما پرفکت سوئد) در ایران - تنها استفاده کننده محلول ادکلن ساز دوتریوم بجای الکل در ایران - برترین کیفیت عطرهای ادکلنی با ماندگاری بی نظیر و تضمینی -نمایندگی عود های چوبی و مایع از مراکش و هند - نمایندگی عروسکهای آرورا - تی وای - نمایندگی فیگورهای اورجینال مارول و دیزنی
  مدیر پروژه نصب و راه اندازی شهربازی چیچست
شرکت/سازمان: شهرداری ارومیه
از تاریخ: شهريور 1395     تا تاریخ: تا کنون
کشور: ایران  شهر: ارومیه
توضیحات: نصب و راه اندازی تجهیزات تفریحی شهربازی ساخت شرکت iepark ایتالیا و Eos rides ایتالیا
  مشاور
شرکت/سازمان: ذوب آهن شمال غرب
از تاریخ: تير 1389     تا تاریخ: تا کنون
کشور: ایران  شهر: میاندوآب
توضیحات: بررسی استقرار ماشین آلات - متریال غلتک های نورد جهت رسیدن به تناژ بالاتر - طراحی جریان مواد بهینه - محاسبه پرسنل مورد نیاز تولیدی - محاسبه زمان کار و شیفت بندی بر اساس زمان, ماشین آلات و پرسنل - طراحی و استقرار سیستم پیشگیرانه تعمیرات - برنامه نویسی شبیه سازی نورد , قبل از استفاده از شمش های با آنالیز غیر همگن - تعریف سرعت خطی تمام خط تولید و مشخص نمودن گلوگاه های خط - پیشنهادات ارتقا کیفی و کمی تولید - آموزش پرسنل جهت اقدامات کامل کوره از استارت تا تنظیم دما مطابق با نوع شمش و توان گرمایی آجرهای نسوز - محاسبه عمر مفید کوره بر اساس استارت و استپ مشعل ها و شوکهای حرارتی وارده به آجرهای نسوز - زون بندی دقیق مشعل ها در سرعتهای مختلف خط - محاسبه طول برش شمش جهت آخرین قطعه تولیدی که معمولا نرمال میگردد و تبدیل آن به محصول درجه یک با طول استاندارد - محاسبه مقدار اکسید شمش ها در کوره بر اساس مساحت آن و ارائه روشهای ابتکاری جهت کاهش اکسید - طراحی سیستم متراژ آنلاین محصول و قطع بسیار دقیق آن و جلوگیری از تولید ضایعات سایزینگ محصول زیر گیوتین - توزین آنلاین محصول و بسته بندی اتوماتیک بندیل - انتخاب جرثقیل های سقفی با گروه های کاری عالی و سرعتهای چندگانه جهت کار در دمای بالا و جابجایی سریع و دقیق موارد اولیه و محصول .
  قائم مقام تولید و فنی
شرکت/سازمان: آذفر
از تاریخ: فروردين 1384     تا تاریخ: مرداد 1390
کشور: ایران  شهر: ارومیه
توضیحات: ارائه روش مدیریت مدرن تولید و افزایش راندمان تا 500 درصد - شرکت آذفر اولین کارخانه صنعتی در شمالغرب کشور و شماره ثبت 1 میباشد و با دارا بودن تجهیزات مدرن تولید میخ درودگری بیش از 60 سایز میخ از 2 سانتی متر تا 20 سانتی متر را تولید مینماید همچنین توسط ماشینهای اتوماتیک بادامکی تراپ لولای سه تکه درب تولید می کند .
  قائم مقام تولید و فنی
شرکت/سازمان: غرب آساد
از تاریخ: فروردين 1384     تا تاریخ: مرداد 1390
کشور: ایران  شهر: ارومیه
توضیحات: شرکت غرب آساد تولید کننده الکترود جوشکاری پوشش دار و میخ پرچ روتاری میباشد . در ابتدا تمام روش تولید توسط شرکتهای دیگر و سازندگان به شرکت دیکته میشد . ولی با تلاش بی وقفه و تجهیز آزمایشگاه مدرن فلزات و متالوژی موفق به بدست آوردن ترکیب پودر روکش شده و از معادن استان مواد اولیه تهیه گردید همچنین با کنترل دقیق سالن تولید کیفیت بسیار عالی از الکترود بدست آمد . در سالن میخ پرچ هم تولید به شکل برش لوله آلومینیومی و اتصال پرسی روتاری به میخ شکل میگرفت که با ساخت قالبهای پهن آلومینیم موفق به تولید پرچ با گل پهن شدیم که در صنعت خودرو بسیار کاربرد دارد .
  قائم مقام تولید و فنی
شرکت/سازمان: شایان مس
از تاریخ: فروردين 1384     تا تاریخ: مرداد 1390
کشور: ایران  شهر: ارومیه
توضیحات: تولید لوله های مسی به روش نورد سرد و تقریبا شبیه تولید لوله و پروفیل فولادی است که تنها در نوع جوشکاری آن متفاوت است این نوع لوله مسی از ورق های بریده شده مسی و نورد مرحله به مرحله آن و سپس جوشکاری تنگستن تحت گاز محافظ آرگون صورت گرفته و لوله مسی بصورت یکنواخت و پیوسته تولید میگردد که توسط کویل جمع کن آن بصورت کویل بسته بندی میگردد لوله مسی از سایز 6 میلی متر تا 14 میلیمتر با تعویض علتک های نورد امکان پذیر میباشد . این نوع لوله ها میتواند در صنایع برودتی مورد استفاده قرار گیرد .
  قائم مقام تولید و فنی
شرکت/سازمان: فولاد آریا
از تاریخ: فروردين 1384     تا تاریخ: مرداد 1390
کشور: ایران  شهر: قم
توضیحات: شرکت فولاد آریا در شکوهیه قم و دارای سالن های بسیار عالی از لحاظ جانمایی تجهیزات و ارگونومی پرسنل تولید میباشد ابتدا از مفتول قطر 8 میلیمتر بر روی دستگاه های کشش مفتول به سایزهای کمتر تا 3.2 میلیمتر کاهش قطر و افزایش طول پیدا میکند سپس در کوره های معکوس آنیل گردیده و در دستگاه صاف کن قطع کن به اندازه های 35 یا 40 سانتی متر خرد میشود تا در دستگاه تولید الکترود تبدیل به الکترود جوشکاری گردد
  قائم مقام تولید و فنی
شرکت/سازمان: نگین سیب
از تاریخ: فروردين 1384     تا تاریخ: مرداد 1390
کشور: ایران  شهر: ارومیه
توضیحات: این شرکت با تجهیزات مدرن بوسار اسپانیا تکمیل گردیده و تونایی تولید آبمیوه و کنسانتره - پوره و . . . را داراست همچنین با راه اندازی خط تولید تمام استیل تولید رب گوجه فرنگی نیز امکان پذیر گردید .
  قائم مقام تولید و فنی
شرکت/سازمان: ذوب آهن ارومیه
از تاریخ: فروردين 1384     تا تاریخ: مرداد 1390
کشور: ایران  شهر: ارومیه
توضیحات: این شرکت در فضای 30 هکتار و سالن های تولید به مساحت 14000 متر مربع احداث گردید کلیه امورات این کارخانه توسط اینجانب طی شش سال و نیم نصب و تکمیل و تولید گردید که در ابتدا یک خط میلگرد رفت و برگشتی و یک خط ناودانی موجود بود که پس از شش ماه با تغییرات اساسی خط میلگرد و تغییرات جنس غلتکها و ماشینکاری آنها کلیه امورات را بومی کرده و کارگاه ساخت بسیار مجهز با ماشینهای سنگین تراش و سنگین فرز امکان تولید هر قطعه ای تا یک تن را داشتیم و خط ناودانی تبدیل به خط نورد میلگرد مستقیم با ظرفیت 600000 تن در سال شد که تمام مراحل طراحی محاسبات و نقشه های تولید دراختیار کارگاه تولید قرار گرفته و ساخت آن آغاز گردید که متاسفانه به دلیل مشکلاتی که گریبانگیر کلیه صنایع کشور شد کارخانه ادامه تولید نداده و فعلا در انتظار گشایش مساعت بانکها برای ادامه فعالت است . یک کوره یونکر آلمانی نصب گردید و با نقشه برداری و محاسبات کوره دیگری در سالن تراشکاری در حال ساخت گردید . خط تولید شمش ریزی پیوسته کانتینیوز کستینگ با دو خط هم زمان و قابل گسترش تا پنج خط نصب گردید تا بتوان از ضایعات بین خطی و آهن قراضه و گندله به شمش برسیم و مواد اولیه نورد را خودمان مهیا کنیم . آزمایشگاه مجهز و مدرنی با کلیه تجهیزات متالوگرافی و خواص مکانیکی تست های کشش و کوآنتومتر و میکروسکوپ اینورت و سختی سنج و تست مغناطیسی یوک و . . . در آزمایشگاه راه اندازی گردید و تولید مرغوبی از میلگرد حاصل گردید .
  مدیر طرح و برنامه - مدیر فنی-مدیرتولید
شرکت/سازمان: زمزم
از تاریخ: دي 1381     تا تاریخ: اسفند 1383
کشور: ایران  شهر: ارومیه
توضیحات: تبدیل خط تولید شیشه 300 سی سی به بطری های 250 سی سی از افتخاراتی است که در کنار تیم تعمیرات زمزم انجام پذیرفت همچنین در روی یکی از خطوط تولید شیشه خط تولید پی تی طراحی و اجرا گردید که در ایران نمونه ای ندارد و همه به دنبال خرید خط جداگانه هستند .کیفیت محصولات ارس در شرکت زمزم ارومیه بسیار بهتر از نمونه های آن در دیگر شهر ها میباشد و کنترل آن لاین محصول به دقت و حساسیت زیاد صورت میگیرد . وجود جسم خارجی در بطری توسط چشم الکترونیکی رد یابی و از چرخه تولید جدا میگردد .
  رئیس نوسازی و برنامه ریزی
شرکت/سازمان: کارخانه قند
از تاریخ: دي 1380     تا تاریخ: دي 1381
کشور: ایران  شهر: ارومیه
توضیحات: کارخانه قند از جمله تولیداتی است که بسیار قدمت دارد و بهینه کردن تجهیزات کار مهم واساسی میباشد اینجانب دستگاه ترومل 48 متری خشک کن تفاله چغندر و پرس آن به شکل فشنگی جهت خوراک دام را نصب و راه اندازی نموده و همچنین فیلترهای دکانتور و شمعی نیز جزو پروژه های اینجانب بوده است .
  مدیر فنی و تولید
شرکت/سازمان: لوله و پروفیل ارومیه
از تاریخ: خرداد 1379     تا تاریخ: دي 1380
کشور: ایران  شهر: ارومیه
توضیحات: کلیه امورات نصب و راه اندازی این کارخانه به عهده اینجانب بوده است و خط 3 اینچ لوله که میتواند پروفیلهای 507 و 508 و 509 و انواع قوطی 4x8 3x5 2x6 4x4 را تولید نماید همچنین خطوط برش طولی کویلهای ورق و خط تولید زهواز پنجره و خط تولید چهار چوب درب و خط تولید زد 18 برای سقف سوله ها و تولید گارد ریل را به اتمام و بهره برداری رساندم .
  مدیر مونتاژ و تکنولوژِی تولید
شرکت/سازمان: تراکتور سازی
از تاریخ: آذر 1378     تا تاریخ: خرداد 1379
کشور: ایران  شهر: ارومیه
توضیحات: به دلیل تحریمهای کشور ایتالیا نمیتوانست موتور های لومباردینی تراکتور گلدونی را در اختیار کارخانه قرار دهد لذا تا حصول نتیجه اینجانب گواهینامه ایزو 9000 را برای شرکت دریافت نموده و 15 نفر از پرسنل را آموزش داده و از شرکت اتمسفر بازدید کردند تا در آلمان خط اتوماتیک ریخته گری کا اس ب را دمونتاژ کرده و در کارخانه نصب نمایند که هماینک این خط به خوبی کار میکند .
  مشاور طراحی - ساخت - تولید - آنالیزور
شرکت/سازمان: مجموعه کارخانه جات صنعتی داخل و خارج از ایران
از تاریخ: شهريور 1375     تا تاریخ: تا کنون
کشور: ایران  شهر: ارومیه - تبریز - تهران - اصفهان - اراک
توضیحات: ارائه کلیه امورات مهندسی از طرح تا اجرا و کلید در دست که تا کنون 15 کارخانه به دست اینجانب نصب و راه اندازی گردیده است و مشاوره های محاسبات و طراحی برای کوره های نورد شهرهای ازمیر - اسکندرون و استانبول ترکیه و طراحی و ساخت خط کامل نورد مستقیم یک میلیون تن در سال با تمامی جزئیات و محاسبات و ارتباط کامل با سالن تولید و خطوط برق رسانی و تاسیسات آب بصورت یکپارچه که برای اولین بار اینکار صورت گرفته و تمامی مشاوران به صورت جزیره ای خطوط را ارائه میدهند که در عمل دچار توقفات بسیار خواهند گردید .
  مدرس سیستمهای کنترل عددی
شرکت/سازمان: موتورسازان
از تاریخ: تير 1375     تا تاریخ: شهريور 1377
کشور: ایران  شهر: تبریز
توضیحات: تخصص اینجانب ارتباط و اینترفیس ماشین آلات با کامپیوتر و فرمانهای سی ان سی بود که به دلیل خرید تجهیزات مدرن سی ان سی توسط سازمان گسترش و نوسازی که در اختیار موتورسازان قرار گرفته بود کسی برای راه اندازی و آموزش ماشین آلات پیشرفته وجود نداشت و اینجانب راه اندازی و آموزش ماشینها را انجام دادم
  مدرس cad/cam
شرکت/سازمان: مجموعه کارخانه جات ماشین سازی تبریز
از تاریخ: شهريور 1374     تا تاریخ: شهريور 1378
کشور: ایران  شهر: تبریز
توضیحات: بیش از دو هزار ساعت تدریس به مهندسین طراح در کارخانه های عظیم ماشین سازی - تراکتور سازی تبریز - موتوژن - کمپرسور سازی . این آموزش ها در خصوص طراحی با برنامه اتوکد و انتقال آن به ماشین سی ان سی و تولید آن نقشه است که هنوز هم بهترین روش تولید به حساب می آید
  سرپرست تکنولوژی تولید و cnc
شرکت/سازمان: صنایع پمپ سازی ایران پمپیران
از تاریخ: شهريور 1374     تا تاریخ: آذر 1378
کشور: ایران  شهر: تبریز
توضیحات: جهت تولید قطعات صنعتی می بایستی برگه تکنولوژی تولید که شامل مراحل تولید و زمانهای تولید ماشین آلات مورد نیاز و قید و بست های مورد نیاز را شامل میشود موجود بوده تا کار تولید صورت گیرد همچنین بعضی مراحل توسط ماشینهای اتوماتیک کنترل عددی سی ان سی صورت میگیرد که برنامه نویسی و تست آن نیز جزو تکنولوژی تولید میباشد
تاریخ شروعتاریخ پایانعنوان مدرکموضوعدانشگاهنمرهشهرکشور

مقدماتی
- مکالمه ساده و درک نوشته ها
معلومات کاری- توان استفاده از زبان برای موارد کاری و خواندن متنها
روان- توان خواندن و نوشتن و صحبت روان بدون اشتباه
محلی- زبان مادری

مشاوره , نصب , راه اندازی و آموزش کارخانه جات سنگین فولاد - نورد گرم و سرد و ذوب ریزی

روشهای درآمدزایی پایدار با نتایج بیش از یک صد تحقیق به روز دنیا . 

طراحی مدل برای ایجاد تحول بزرگ در سازمان صنعت معدن تجارت استان - مدیریت انگیزش پرسنل جهت افزایش بهره وری - مدیریت عالی اجرایی و عملیاتی - ابتکار و نوآوری و خلاقیت جهت کاهش هزینه ها و بهینه سازی اقتصاد صنایع تخصص من است .

ارائه راهکارهای عملی در صنایع بزرگ و کوچک جهت افزایش تولید و تولید اپتیمم از تخصصها و علایق من است .

 

ارتباط صنعت - معدن - تجارت - اتاق بارگانی - شهرک های صنعتی از ابداعات و تحقیقات من است