Object reference not set to an instance of an object. تجارت الکترونیک کاسیان
حاميان

نوآوران فناوری اطلاعات آناهید (نوفا)

مهندسی نرم افزار - توسعه و گسترش سیستمهای اطلاعاتی تحت ویندوز و تحت وب - طراحی و پیاده سازی وب سایتهای حرفه ای و داینامیک

ترنج دیتا

شرکت ترنج دیتا به منظور ایجاد و گسترش جوامع مجازی، ارائه خدمات الکترونیکی تحت وب و توسعه تجارت الکترونیک با هدف نیازآفرینی و همچنین پاسخ گویی به نیازهای بالقوه در حوزه ICT طراحی و راه اندازی شده است.

آگهی های ویژه

 

جدیدترین آگهی های این موسسه

همه آگهی ها ...

تجارت الکترونیک کاسیان

 

لوازم خانه و اداری نوع موسسه:
فعال در حوزه تجارت الکترونیک خرید و فروش لوازم مجاز و بانکدای الکترونیک نوع كار موسسه:
حسین زینی وند نام و سمت شخص رابط:
تهران استان:
تهران شهر:
تهران خیابان ولیعصر خیابان ناهید شماره 84 آدرس (کوچه و خیابان):
صندوق پستی:
88720881 فاكس:
88720879 تلفن:
info@vamkala.com پست الكترونیك:
http://www.vamkala.com آدرس اینترنتی:
توضیحات:
درباره ما
سایت وام کالا وام کالا متعلق به شرکت تجارت تراکنش الکترونیک کاسیان می باشد. این شرکت در سال 1386 به عنوان اولین فروشگاه اینترنتی ایرانی که بصورت تخصصی وارد حوزه تجارت تراکنش الکترونیک گردید، تاسیس شد و از مهر 86 لغایت دی ماه 88 فقط کار مطالعاتی و تحقیقاتی در خصوص طراحی مدل های تجارت الکترونیک بر مبنای زیر ساخت های بانکداری الکترونیک کشور را در راس فعالیتهای خود قرارداد.

فروشگاه اینترنتی وام کالا در واقع اولین سایت تخصصی در کشور با فروش اقساطی از طریق تعریف مدل اعتباری کالا در کارت های بانکی می باشد و به عبارت ساده اولین سایت تخصصی فروش اقساطی کلیه کالا ها و خدمات مجاز می باشد .

فروشگاه اینترنتی وام کالا انواع لوازم خانگی، تلفن همراه، لوازم صوتی وتصویری، تجهیزات گرمایشی و سرمایشی، خودرو و موتورسیکلت، ساعت مچی و جواهرآلات، دوربین، لوازم و تجهیزات کامپیوتر از جمله مانیتور، پرینتر، اسکنر، فاکس و... ، لب تاپ و تجهیزات جانبی، تور و خدمات تور مسافرتی، لباس، کفش محصولات آرایشی و عطرو ادکلن، قطعات خودرو سبک و قطعات تزئینی خودرو، لوازم دانشجویی مهندسی، اسباب بازی کودکان و دوچرخه، لوازم تفریحی ورزشی، فروش و خدمات کارت های بین المللی مستر، ویزا را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به فروش می رساند.

بخش دیگری از خدمات سایت فروشگاه اینترنتی وام کالا مربوط به اجرای پروژه های b2b & b2c ، e-bonus در حوزه شرکت های تولیدی و بازرگانی و در مجموع شبکه توزیع کالا در کشور می باشد که خود بخشی از فعالیت تخصصی شرکت در تحقق چک الکترونیکی است و مقدمه ساخت سایت بانک کالا نیز می باشد.

شرکت تجارت تراکنش الکترونیک کاسیان قصد دارد با مشارکت چند شرکت سرمایه گذار معتبر ویکی از بانک های شبکه بانکی کشور مدل ابتکاری و کارآفرینانه انحصاری طرح اعتبار شناور خود را در 49 گزینه تعریف شده و شفاف در آینده نزدیک عملیاتی و اجرا نماید