سوابق کاری و تحصیلی مهدی شهسواری   

سوابق شغلی
  مسئول کامپیوتر
شرکت/سازمان: اداره مخابرات شهرستان ایرانشهر
از تاریخ: مرداد 1386     تا تاریخ: مهر 1388
کشور: ایران  شهر: ایرانشهر
توضیحات: 2 سال تمام به عنوان مسئول کامپیوتر و شبکه به صورت شرکتی در اداره مخابرات شهرستان ایرانشهر فعالیت داشتم که به علت اتمام قرارداد شرکت بیکار شدم .
  تکنیسین کامپیوتر و سخت افزار
شرکت/سازمان: رایانه گستر فراز ایرانشهر
از تاریخ: اسفند 1383     تا تاریخ: مرداد 1386
کشور: ایران  شهر: ایرانشهر
توضیحات: به عنوان مسئول فنی در این شرکت فعالیت داشتم
تاریخ شروعتاریخ پایانعنوان مدرکموضوعدانشگاهنمرهشهرکشور
مهر 1368 خرداد 1379 دیپلم ریاضی فیزیک 17 ایرانشهر ایران

مقدماتی
- مکالمه ساده و درک نوشته ها
معلومات کاری- توان استفاده از زبان برای موارد کاری و خواندن متنها
روان- توان خواندن و نوشتن و صحبت روان بدون اشتباه
محلی- زبان مادری
من مدرک تحصیلی پیش دانشگاهی در رشته ریاضی فیزیک دارم و 1 ترم هم در دانشگاه آموزش های الکترونیکی راه دور شیراز در رشته مهندسی کامپیوتر خوندم که به دلیل پهنای باند اینترنت پایین در شهرمون مجبور شدم انصراف بدم .
مدرک تحصیلی آنچنانی ندارم ولی تو رشته کامپیوتر مهارت کافی دارم . با توجه به سوابق کاری میتونید متوجه این موضوع بشید .
تقریبا 4 سال در شرکت خدمات کامپیوتری و ISP رایانه گستر فراز ایرانشهر به عنوان مسئول فنی شرکت مشغول به کار بودم که یه فرصت استخدام در اداره مخابرات ایرانشهر برام پیش آمد که خوب استخدام اداره مخابرات شدم و به عنوان نیروی شرکتی مشغول به کار شدم . 2 ماه اول کارم به عنوان نیروی اداری و در قسمت آبونمان اداره مشغول بودم که به دلیله مهارتم در کامپیوتر به عنوان مسئول کامپیوتر اداره انتخاب شدم و 2 سال باقی رو با این سمت مشغول به کار بودم . تا اینکه قرارداد شرکتی که من به عنوان نیروی اون به اداره مخابرات معرفی شده بودم تمام شد و اداره دیگه مخابرات دیگه قسمت نیروهای اداری رو به مزایده نگذاشت و مثلا تعدیل نیرو کرد و علیرغم اینکه به من احتیاج داشتن ولی جای دیگه استخدامم نکردن . تو این جریان دقیقا 17 نفر دیگه هم بیکار شدن و تا الان هم نتونستم هیچ کار دیگه ای پیدا کنم .
متاهل هستم و 1 بچه هم دارم که واقعا شرمنده هر دوتاشون هستم و نمیدونم دیگه چیکار کنم . اگه کسی جایی کاری برای من سراغ داره حاضرم هر جای ایران که باشه کار کنم ، فقط بیمه بشم و حقوقش هم کفافه زندگیم رو بده .
ممنون